Wraz z początkiem września zapraszamy do udziału w zajęciach Akademii Młodego Piłkarza! Trwa nabór do wszystkich grup treningowych, już od rocznika 2014!

Wakacje dobiegają końca, a to oznacza, że już niebawem do treningów powrócą najmłodsi adepci piłki nożnej, uczestniczący w zajęciach Akademii Młodego Piłkarza! Oprócz stałych bywalców zapraszamy również wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów!

Nasze zajęcia są oparte na autorskim programie, szczegółowo dopasowanym do wieku i poziomu umiejętności grupy. Podczas atrakcyjnych ćwiczeń przemycamy nauczanie podstawowych elementów techniki gry w piłkę nożną. W ten sposób dzieci w naturalny sposób zdobywają kolejne umiejętności, dobrze się przy tym bawiąc i utrwalając pozytywny stosunek do sportu i aktywności ruchowej Zapraszamy na zajęcia treningowe do Pszczyny (roczniki 2010-2014 z podziałem na grupy wiekowe), a także pozostałych miejscowości: Radostowic, Góry, Miedźnej i Studzienic.

Szczegóły odnośnie miejsc, grup wiekowych i terminów odbywających się zajęć są dostępne w zakładce WYBIERZ MIEJSCOWOŚĆ. Specjalnie dla nowych uczestników zajęć opracowaliśmy poradnik dotyczący pierwszych zajęć – www.akademiamp.eu/pierwszy-trening/.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerem tel. 886 386 428, bądź u trenerów poszczególnych grup.

ZAPRASZAMY!

AMP