Ferie zimowe? Nie pozwól aby dopadła Cię nuda! Dzięki półkoloniom organizowanym przez Centrum Aktywności Ruchowej spędzisz czas aktywnie i z humorem!

Podczas ferii zimowych 2019 Centrum Aktywności Ruchowej zaprasza do wspólnego aktywnego wypoczynku! Prosimy zarezerwować pierwszy tydzień wolny od szkoły!

Podobnie jak w latach ubiegłych czas będzie wypełniony treningami piłkarskimi, a w programie znajdzie się zwiedzanie kolejnego stadionu piłkarskiego, a także super zabawa w Parku Wodnym Tychy. Do tego integracja i animacje w grupach, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach uczestników. Z kolei wielką frajdę zagwarantują dmuchańce oraz eurobungee. Podobnie jak ubiegłym roku do aktywnego wypoczynku zapraszamy nie tylko piłkarzy. Przewidujemy również utworzenie grupy rekreacyjnej.

Do udziału w półkoloniach, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii zimowych (11-15 lutego) zapraszamy dzieci i młodzież urodzoną w rocznikach od 2004 do 2012. Zapisy dostępne są za pośrednictwem strony internetowej: www.centrumar.pl/wydarzenia.

Miejscem bazowym półkolonii będzie Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie przy ul. Kazimierza Wielkiego 5, a codziennie dzieci będą miały zapewnione dwa posiłki oraz opiekę w godzinach od 8.00 do 14.00. Istnieje możliwość zostawienia dziecka wcześniej, a także późniejszego odbioru.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 575-723-237.


 

 

 

AMP