W czasie zbliżających się wakacji wraz z Centrum Aktywności Ruchowej przygotowaliśmy ofertę dla najmłodszych dzieci grających w piłkę nożną, których wyjazd do Bukowna został zaplanowany w dniach 4-10 sierpnia. Serdecznie zapraszamy wszystkich Młodych Piłkarzy!

Termin: 4-10 sierpnia
Zakwaterowanie: MOSiR Bukowno ? Dom Turysty Tramp (ul. Spacerowa 1, 32-332 Bukowno) ? www.mosirbukowno.pl
Cena: 820zł

Udogodnienia: Noclegi w pokojach 2-osobowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w węzeł sanitarny. Do dyspozycji boiska piłkarskie (trawiaste oraz Orlik), hala sportową z boiskiem do gier zespołowych i badmintona. Na terenie ośrodka znajduje się kąpielisko. W okolicy dostępne liczne szlaki spacerowo-edukacyjne.

Cena zawiera: wyżywienie (3 posiłki dziennie), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, animatorów zapewniających niezapomniane wrażenia, gry i zabawy na obiektach sportowych, zajęcia sportowe, wycieczki, gry i zabawy terenowe, ubezpieczenie, transport.

UWAGA!

Zapisu na Obóz Piłkarski dla Najmłodszych w Bukownie można dokonać na stronie Centrum Aktywności Ruchowej. Znajduje się tam bezpośredni odnośnik do formularza rejestracyjnego, dzięki któremu w kilka chwil można znaleźć się na liście uczestników.

Istnieje również możliwość udziału w wyjeździe kolonijnym do Ustki w terminie od 25 czerwca do 5 lipca. Warto pomyśleć o rodzeństwie, znajomych i zaproponować im wyjazd. Świetna zabawa gwarantowana! Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Prosimy również pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

  • Wpłata zaliczki w wysokości 200 zł jest równoznaczna z potwierdzeniem zapisy i wpisaniem na listę uczestników.
  • Prosimy o dokonywanie wpłat u trenerów.
  • Ilość miejsc ograniczona ? decyduje kolejność zapisów i wpłat zaliczek.
  • Całość kwoty należy wpłacić do 20 lipca.
  • W przypadku chęci otrzymania RACHUNKU prosimy o informację.
AMP